| FamousGirl4 a întrebat:

Cand un baiat ma priveste insistent, zambind oarecum, si nu ma baga in seama, decat "ceau ceau" si atat, ce ar trebui sa fac avand in vedere ca il plac de un an? El, umbla mai mult dupa fetele populare (nu ca eu nu as fi) dar mna. Ar trebuii sa ii las eu commuri pe fb si like'uri, pentru ca eu nu am nici un like de la el straight face
Va rog, un sfat. FUNDA! :*

5 răspunsuri:
| motherfuckerstyle a răspuns:

Dca are acesta atitudine fata de toate fetele nu cred ca te place...si mai e si fa
za cu like-urile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-i ca-l placi

| FiddleStick a răspuns:

Te place dar poate asteapta un semn de la tine.

| Zeref a răspuns:

Ai sub 15 si n-ai o treaba.Nu totul se rezuma la feis.Mai ales cand toti il folosesc pe tine te face mai diferita in sensul bun daca nu l-ai folosi si asta atrage atentia. Daca timp de 1 an nu i-ai zis nimic ce mai vrei? Daca te crezi asa populara de ce te rezumi la ala cand poti avea unu oricand? Insusi prin stilul lui de a agata fete populare face ca alte fete sa le placa de el.Ce inseamna o fata populara pentru tine? Inafara de bani.Mergi mai departe si lasa-l pe ala ca e prea popular pentru secolul asta si du-te si pune mana pe carte.

| BiiBiia a răspuns:

Zi in fata ca il placi decva timp. Si o sa inteleaga. Zi dakaaivreo sansa cu el ok?