| Spufff :x a întrebat:

Care a fost ce`a mai lunga relatie cu un baiat/fata cu care ai fost? Ati facut si dragoste?big grin

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Prima mea relaţie. Un an şi opt luni. Ne-a despărţit geografia. Şi da, am făcut şi dragoste.

| Bacemi a răspuns:

Cea mai lunga relatie a durat cam 4 luni.

| catthshshshs a răspuns:

Prima relatie a fost de 2 ani si 2 luni si nu, nu am facut dragoste atunci pentru ca acel baiat sincer nu merita asta. In schimb am facut-o cu cel cu care sunt acum.

| Farcas a răspuns:

Actuala mea relatie, e cea mai lunga, si cea mai frumoasa, si cea mai speciala ai tine de 2 ani de zile si v-a mai continuua muult timp de acum inainte.Si da, am facut de toatebatting eyelashes

| Rukhsandra a răspuns:

5 luni si n-am facut dragostetongue

| VodkaCoca a răspuns:

2 ani si 6 luni, si dragoste dupa 1 an si 4 lunihee hee

| buldog a răspuns:

Pai actuala relatie de un an si doua lunihappy!
Pe locul doi este o relatie care a durat o luna!
Nu, inca nu am facut dragostetongue, dar trecand timpul sunt sigur ca va urma si asta cat de curandwhistling

| piticot_2039 a răspuns:

Cea mai lunga este cea de acum 1ani si 10luni si da am facut si dragoste...:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai lunga relatie a fost de 6 ani...

| CRIS730 a răspuns:

Relatia actuala care o am
sunt impruna cu el de un an si 4 luni si e primul cu care am facut si eu pentru el prima...