| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este varsta perfecta pentru a avea un iubit/a si care este varsta perfecta pentru a incepe viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| Bianka_9565 a răspuns:

Varsta perfecta pentru a avea un iubit este de la liceu in colo...iar pentru viata sexuala nu stiu dar uite un sfat: Daca incepi viata sexuala in timpul adolescentei sotul tau te va vedea dezvirginata si va zice ca poate toata viata ta ai fost o curva asa ca nu prea recomand viata sexuala inaintea casatoriei asta cred eu. poti sa imi dai si mie funda te rogggg

11 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Pentru a avea o relatie-15 ani.
Pentru inceperea vietii sexuale-minim 16-17 ani.

| unknow a răspuns:

Pentru a incepe viata sex, trebuie sa fi matur din pct de vedere fixik; deci peste 18, sau 18winking; iar sa ai un iubit, nu stiu, 14-15 ani, ca at esti mai mare un pic laughing dar te sfatuiesc ca daca ai un iubit, sa nu neglijezi scoala

multa baftawinking

| porto89 a răspuns:

La fete 15 cu 17 si la baieti 14 cu 16

| chakuza a răspuns:

Pentru a avea un iubit nu exista o varsta anume, dragostea nu te intreaba cand vine, in schimb la viata sexuala eu as zice sa fie minim 16 ani, peste 16 ar fi ok.

| xCookiieMonster a răspuns:

Varsta care este perfecta sa-ti faci iubit este atunci cand te indragostesti.iar cea sexuala pe la 23 25 de ani sau poate mai devreme.

| mamasita00 a răspuns:

Nu exista o varsta perfecta pentru asa ceva straight face

| DAHAKA31 a răspuns:

La 16 ani un iubit/a viata sexuala dupa casatorie pentru ca vitoril tau sot te va considera o carpa si zdreanta fara eaxgerare...sunt cazuri destule

| AntoniaFollowill a răspuns:

Pentru o relatie de la 15 ani in sus, asta daca iti doresti o relatie stabila si frumoasa ca prima experienta. Si pentru inceperea vietii sexuale la baieti e ok si de la 13-14 ani, ei nu prea am vazut sa ramana cu traume sau ceva, la fete 16-17 ani pentru ca ele se implica nu numai fizic, ci si sentimental, majoritatea, o sa gasesti, si la 12 ani fetite, ca altfel nu se pot numi, care au avut 4-5 parteneri sexuali.

| Razvan_6429 a răspuns:

Varste 15-16 ani si viata sexuala la 18 ani

| dany99poli a răspuns:

Depinde...Daca iti plac preotii (popii) poti sa iti incepi viata sexuala si la 10-12 aniwinking

| nIkuShOr_4636 a răspuns:

Eu zic sa incepi sa-ti faci o iubita la 14 ani si sa incepi viata sexuala pe la 15-16 ani big grinbig grinbig grin; D