| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre voi fetelor ati facut sex oral sau ati primit?
Cum vi s-a parut aceasta experienta sexuala?(in ambele cazuri)
Intrebare stupida dar chiar sunt curios

Răspuns Câştigător
| IceKitty18 a răspuns:

Nu vad ce e asa " vai doamne" in sexul oral, este o forma de a va satisface unu pe altu laughing. Pentru mine a fost la inceput incomod sa spun asa momentul pana sa ma dezbrace sa ajunga cu gurita acolo happy imi veneau intrebari in cap " poate nu ii place cum arata, cum are gust laughing " dar dupa ce a inceput sa " lucreze " laughing mi.am dat seama ca ii convine ceea ce face iar eu era ceva gen " omg! Ce dracu, ce tare " oricum e o senzatie foarte placuta, si sa dai si sa primesti

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca s-a naruit speranta ca vreo fata sa-ti raspunda la intrebarea ta deoarece este un aspect mult prea intim si in plus este considerat de majoritatea fetelor ca fiind injositor, degradant si inacceptabil mai ales daca este vorba ca ele s-o faca. Insa s-ar putea ca totusi sa iti raspunda cineva care a fost multumita si extaziata si a ajuns la orgasm in momentul in care i s-a facut ei un oral meserias.

| 1DeadMemories a răspuns:

O experienta buna, in ambele cazuri!@corbulalbrosu, detalierea, in ambele cazuri, tine de intimitatea fiecaruia, si nu merita sa fie scrise doar pentru ca un obsedat sexual sau pervers sa aiba motiv de manuela.

| bicdghwa a răspuns:

Bine spui