| unuunu a întrebat:

Care este cel mai frumos compliment din partea unui baiat, pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| andreeaaqswdefr a răspuns:

Cred că cel mai frumos compliment pentru o fată, din partea unui băiat este cel care vine din inimă. Atunci când împărtășești ceva fără emoție, nu va ajunge nimic la persoana respectivă și ea îți va răspunde la fel, fără emoție.

| unuunu explică (pentru andreeaaqswdefr):

Imi place de tinehappy

| unuunu explică (pentru andreeaaqswdefr):

Cati ani ai? happy

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti buna la pat

| corbulalbrosu a răspuns:

Un buchet de trandafiri in care numarul lor este cel al varstei tale. Bineinteles rosii.

| neutrino a răspuns:

"Semeni mult cu mama si esti la fel de frumoasa ca si ea!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ai niste ochi de vis m-am indragostit de ei"

| TPUuser199 a răspuns:

Stii tu vorba aia: Ii spui unei fete ca e frumoasa de 100 de ori, si nu te crede. Ii spui 1 data ca e grasa, si te va tine minte toata viata!

| losseru a răspuns:

Ce cur ai sa moara mama

| dia200 a răspuns:

Nu exista un compliment pe care sa il poti spune oricarei fete si ea sa cada pe spate. in orice caz ea e cea mai frumoasa, chiar daca are 200kg ii slaba, are cei mai frumosi ochii si orice alt ceva. u sti cum o alintzi spune-i sincer

| Satena_D-soara_1991 a răspuns:

''Când te văd rămân ca mutul, când suntem noi doi şi cineva ne vorbeşte rămân ca surdul iar când cineva îmi spune că nu eşti bună pentru mine eu sunt orb! ''
Sau dacă nu e ceva deosebit între voi, pur şi simplu '' Eşti foarte drăguţă şi ai ochii minunaţi! ''