| 4AtAcK a întrebat:

Care imi spune si mie semnele care lasa de gandit ca acelei fete ii place de tine?

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Adica ca ii place sau nu de tine?
Ca ii place:
-incepe sa se poarte mai frumos
-incepe sa vorbeasca mai frumos cu tine
-incepe sa se uite mai atent la tine
-incepe sa ti zambeasca mai mult
-face glume despre voi
-incearca sa vorbeasca cat mai mult cu tine
-vrea sa iesiti impreuna in oras
-vrea sa te imbratiseze, sa te pupe pe obraz

Ca nu te place:
-nu te baga in seama
-nu e comunicativa
-iti raspunde mereu sec
-e neatenta cand vorbesti cu ea

1 răspuns:
| play4girls a răspuns:

Depinde! poate sa fie si inabordabila,dar de fapt ii placi.-te priveste direct in ochi pentru cateva sec,apoi lasa privirea in jos,atingandusi parul( te invita la o convorbire,ar vrea sa te cunoascabig grin)-dacate uiti la ea,si incepe sa se joace cu mainile sau cu vreun obiect(e ''nervoasa'',o faci sa se emotioneze cu privirea,e un semn bun).-isi aranjiaza parul,se machiaza, si iti mai arunca si cate o privire din cand in cand(o face pentru tinewinking ).
-daca te priviste si zambeste.-daca porti o discutie cu ea si iti inclina usor capul, e interesata de cea ce spui.-daca rande la o gluma spusa de tine (chiar daca nu e prea buna).in fine sunt destul de multe o sa le inveti cu timpul.hai bafta! play4girls