| alisiapretty a întrebat:

Care sunt efectele negative ale masturbarii dese?

6 răspunsuri:
| grab a răspuns:

In cazul baietilor apare asa o oboseala si o trasatura de om sictirit sau confuz.

In cazul fetelor apare o teama de faptul ca baietii E porci! happy

| fuzzer a răspuns:

La fete vrei sa zici?

Lipsa de concentrare.
Un sentiment nu tocmai placut.

Si e penibil, sa spui asta pe o retea de socializare, nu observi ca majoritatea isi bat joc de tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca la baieti este posibila impotenta. Asta inseamna ca nu mai pot arbora steguletul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa placerii cand vei avea un partener de sex.

| LiVeeee a răspuns:

Nesatisfacerea partenerului in momentul actului sexual, adica iti dai drumu' mai devreme decat ea/el ar vrea laughing

| Alexandru1385 a răspuns:

Efectul negativ la masturbarii la femei este ca apare masturbarea la barbati laughing