| Derbedeu987y5 a întrebat:

Ce pot face ca efectele negative ale masturbarii excesive sa nu mai existe?

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Să nu te mai masturbezi EXCESIV.

Chiar te poți abține, trebuie doar să vrei.

| house07 a răspuns:

Te masturbezi cu o bucata de smirghel pe penis

| house07 a răspuns:

Sau faci asa,desi e mai complicat.
Cumperi de la piata un kilogram de urzici proaspete si scoti din debara cateva globuri pentru pomul de iarna, dar sa fie de sticla. Sa ai si niste miere la indemana.

Iei globurile, le spargi si le pisezi pana obtii o pulbere fina. Iti dai cu miere pe penis, apoi aplici acest praf. Pe urma, iti infasori pe penis urzicile cumparate.

Dupa care te poti masturba in voie, efecte negative nu vor mai aparea

| xloverush a răspuns:

Sa nu te mai masturbezi...

| Derbedeu987y5 explică (pentru xloverush):

Si in afara de asta?

| drhotzu a răspuns:

Pai daca ar exista asa ceva (efecte negative ale masturbarii excesive) parerea mea ar fi nu stiu daca este corect ce urmeaza sa spun, poate ma insel, poate ca nu... dar cred ca SA NU MAI LABARESTI ATAT!

| Adrian_Sicaru_1989 a răspuns:

E grav. Problema nu se rezolva asa usor. Ce poti sa faci tu inainte sa te masturbezi, uda mainile si apoi pune un pic de sare peste. Astfel efectele negative dispar garantat. Eu am incercat si functioneaza! Astept fundatongue