| Barajag a întrebat:

Care sunt secretele voastre sexuale?hee hee

19 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pe langa cele 2, mai am un ou in crestere. Tot il astept sa iasa.thinking

| Vizitiul a răspuns:

Ai nevoie de o curea si o fata... legi fata ceva mai jos de buric si strangi ceva mai tare, nu exagerat... dupa care incepi:d, crede-ma ca fata aia nu o sa te uite, nu mai scapi de ea.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Secret. A, in afara de fanteziile cu blonde cu ochi albastri? thinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pai daca sunt secrete cum crezi ca le voi spune...

| Sara a răspuns:

Ursulikaaaa-- eleva porno laughing nu te supara, dar imi place atitudinea ta. mereu numa de sexualitate vb aici laughing imi cer scuze a fost o gluma.

| Barajag explică:

@otonis:si tu in timp ce faceai sex, lumea din sala in loc sa se uite la film, se uita cum dadeai din funduletzrolling on the floor

| Cryssy a răspuns:

No pai scumpa mea secretele sunt secrete.winking

| hândel a răspuns:

Daca te referi la ceva nazbatii, eu am facut sex intr-un cinematograf, in timpul filmului, cu lume in sala. big grin

| hândel a răspuns:

@ ursulica, nu eram eu deasupra. big grin Am fost mai discreti, undeva in spate. Daca vrei ceva ponturi, sa-mi spui, sau poate ai ceva ponturi pentru. mine? tongue

| remus a răspuns:

Gandesc acum ce secrete sexuale pot sa am, nu gasesc decat ca ia deciziile capul de pe umeri, celalalt cap executa, e secret?

| nutzu' a răspuns:

@prfml

marimea micro?

prfml
| prfml a răspuns:

Am 97 de ani si inca nu pot face sex cu prezervativ ca nu se fabrica marimea mea.

| adi a răspuns:

90 de CM

| pypa007 a răspuns:

Draga ursulika nu pot sa in spun secretu meu sexual rolling on the floor rolling on the floor
ce intrebare pui si tu

| pypa007 a răspuns:

Draga ursulika da de ce vrei u asa de tare sa ne vezi la toti secretele sexuale
de ce nu nil zici noua pe al tau care el daca tot ai pus intrebarea asta
sa vedem care ce e secretu tau sexual ursulika
sa stii ursulika nici o data nu se spun secretele sexuale la nimeni

| pypa007 a răspuns:

Ursulika as spun nu mai asta vezi ca as ca un armasar un patrolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă sunt secrete, acum vrei să fie și postate, oficial?
Adio, secrete!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex pe masa directorului

| Puppet a răspuns:

Secretele nu se impartaseschappy:dlaughing