| airlove a întrebat:

Cum sa stiu ca un baiat ma iubeste? Care sunt semnele de "iubire"? E vorba de baieti din clasa.

Răspuns Câştigător
| bluesky a răspuns:

Sunt muuulte, daca ai pus intrebarea asta, inseamna ca banuiesti ceva(ca te place) deci ...sti cum se comporta!winkingDe obicei o persoana isi da seama, simte, cand o alta persoana o place!

9 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

1. e mereu in spatele tau, te surprinde mereu -nici nu-ti dai tu seama, si el deja stie daca esti bine sau prost dispusa-
2. se intereseaza de tine
3. e timid fata de tine.
4. face asa o fata cand te uiti la el... de mielusel -am tastura in romana, si nu mai pot sa tastez caracterele alea. ş=== rasul cu mana la gura. Of, te convingi singura.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Se simte.

| mioara a răspuns:

Este insistent, glumeste cu tine se uita in ochi tai etcccccccccc.

| tee a răspuns:

Iti cam face curte, isi petrece majoritatea timpului liber cu tine, incearca sa te ajute de cate ori are ocazia, te invita la film sau in oras/discoteca/bar... dar "iubire" este un cuvant puternic... Ii place de tine, te doreste...sau este chiar indragostit...pana la a te iubi mai este ceva...

| karuan a răspuns:

Pai se poarta mai frumos cu tine decat cu celelalte fete, se uita la tine si iti vorbeste frumos, respectuos4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... incearca sa te "supere" (se da la tine)tot timpul, in tot ce face te pomeneste... sh etc etc etc... iti poti da seama daca intr-adevar ii place de u... dar nu si daca te iueste... a iubi este ceva magic... si iubirea vine dupa cateva zile saptamani luni sau poate chiar ani... asta este o "placere" (posibil) trecatoare...asta este parerea mea... oricum...

bafta

:*:*:*

| FilipEmanuel a răspuns:

Cand te uiti la cineva pe care il iubesti ti se dilata ochii

| airlove explică (pentru FilipEmanuel):

Multumesc pentru raspuns...e foarte important pentru mine =)

| gabriella_5912 a răspuns:

Te loveste pe fund te apara te ajuta la tot incearca totdeuna sa fie in jurul tau se comporta frumos cu tine...