| FlorinCiokan a întrebat:

Care sunt urmaririile la baieti si fete dupa inceperea actului sexual? Ce schimbari se intampla in organism sau de ce nu in gandirea noastra? As vrea un raspuns pentru fiecare in parte fete/baieti, Multumesc! Funda happy

Răspuns Câştigător
| Morenna10 a răspuns:

Eu am avut primul act sexual la varsta de 19 ani, sunt fata, si nu a existat nici un fel de schimbare

2 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Nu prea e nicio diferenta iesita din comun. La fete exista dereglari ale menstruatie, aici vorbesc mai mult de timp si la nivelul sanilor. Oricum nu-ti cresc in caz ca asta te astepti.
Cauata totusi pe internet, e mai accesibil. (Ironic faptul e ca aici suntem tot pe net laughing).

| Phini a răspuns:

De ce nu cauti pe net? eu cred ca gasesti mai multe, si e si mai rapid.