| melaniiie a întrebat:

Daca te vopsesti la coafor cumperi tu vopseaua sau o au cei de acolo? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| sellyz a răspuns:

Depinde.daca vrei poti sa o cumperi tu! insa sigur este si la coafor dar s-ar putea sa nu aiba nuanta dorita de tine asa ca mai bine ti-o cumperi tu. funda? sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| AriannaAri a răspuns:

O au cei de acolo.

| Child a răspuns:

Cred ca te vopseaua o au cei de la coafor...

| Rodyka2012 a răspuns:

O cumperi tu

| biancaelena20eli a răspuns:

Buna! din cate stiu eu de obicei au ei vopsea.dar daca iti doresti o vopsea de par si iti place extrem de mult culoare poti incerca.
eu te sfatuiesc sa mergi la un salon mai popular(ca sa zic asa)din orasul tau pentru ca au vopsele de par mai calitative, si bine inteles te va costa mai mult.
ei stiu efectele vopselii lor, deorece au incercat-o pe mai multe cliente.
sper ca te-am ajutat!

| Jessica03 a răspuns:

Depinde de preferinte.O au acolo, dar daca nu iti place firma, poti sa vii si tu cu ea de acasahappy