| Kattth a întrebat:

Cat costa un avort in prima luna de sarcina? Si cat de rau doare? Astept raspunsuri urgent!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În medie, preţul variază între 500-800 lei, dar poate ajunge şi la 1500-200 lei.

DEPINDE unde îl faci ( la ce cabinet/clinică )...

Toate cele bune.

| Alcyon a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti la faptul ca ucizi un om, nu la cat de tare doare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

500 de lei e un avort medicamentos. e neinvaziv, de aceea, mai in regula.
cauta informatii pe internet.

| cookie01 a răspuns:

Nu stiu exact pretul, difera de la oras la altul, de la medic la altul, dar de durut sa stii ca cam doare.

Nu iti recomand sa faci avort ca dupa ce il faci te vei simti foarte singura si iti va parea foarte rau plus ca iti vor merge toate pe dos dupa.

Ca sa te mai informezi ce se intampla atunci te poti uita la filmuletul asta http://www.youtube.com/watch?v=Jg2V7rmArsw

| Mataziceadevarul a răspuns:

Intre 300-500 lei. nu doare cu anestezie. cel mai ieftin se face la maternitati.la cabinete depaseste suma de 500 lei