| MyAngelT a întrebat:

Se poate face avort spontan în prima lună de sarcina?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da.

| sofisis a răspuns:

Cele mai dese avorturi au loc in prima luna. Sunt acele sarcini respinse de corp din diverse motive.

| ywar a răspuns:

Se poate opri sarcina din evolutie. din pacate, se intampla.

| Irinel15123532 a răspuns:

Cel mai josnic si oribil lucru, lipsit de orice urma de moralitate, gandindu-se persoana in cauza doar la ea si la viata ei, nu se gandeste si la acel copil si la viitorul lui, la ceea ce ar putea deveni, doar la propria persoana, ea este in centrul atentiei, egoism, mandrie si inconstienta.

| ajutortpu1 a răspuns:

Avortul este imoral. Nu te scapă de probleme, ci te încarcă într-un mod maximal.