| buzzy90 a întrebat:

Cat de multa atentie trebuie acordata unui baiat, fara sa fii nici prea aroganta, nici posesiva, dar indeajuns pentru a-i sugera ca simti ceva mai mult pentru el si ca vrei sa il cuceresti?

5 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Trebuie sa te porti cum simti. Daca simti nevoia sa-i dai atentie multa, da-i! E o prostie asta cu indiferenta.Fa ce simti tu.Sunt oameni care au nevoie de mai multa atentie si oameni care nu.Dar asta ramane la alegerea ta.Nu incerca sa fii ceva ce nu esti.

| schmoll a răspuns:

Buna,pai trebuie sa-i arati ca iti pasa de el,nici prea multa insistenta nu ajuta,dar trebuie sa te bagi cu el in seama, mai un zambet, mai o gluma, daca stai in fata compului nu prea ai acum, multa bafta

| pretty34 a răspuns:

Trebuie mai intai sa fii putin mai discreta sa pari putin misterioasa (nu sa-i spui totul din prima), sa te uiti din cand in cand la el cu priviri cu subinteles (sa-l faci sa inteleaga ca il placi)...

| AndreizZ98Zz a răspuns:

Cel mai bine e sal intrebi chiar tu nu se va supara te asigur happy Daca o sati zica,, imi placi asa cum esti tu'' ori chiar e adevarat ori nu stie nici el cei place si ce nu happy
Bafta!

| buzzy90 explică:

El mi-a zis ca are boala pe mine, stiu ca se refera la sex si stiu ca de mult a pus ochii pe mine, mai ales ca e prieten cu fostul meu prieten. Dar eu nu vreau doar asta, eu as vrea sa ma vada asa cum sunt eu. Am iesit impreuna o data, prietenii lui se uita cu admiratie la mine, dar nu as vrea sa ma trateze doar pe o oarecare