| Anushca01 a întrebat:

Am o intrebare:cum trebuie sa cuceresti un baiat de 11 ani?

Răspuns Câştigător
| DoNotWorryImHereForYou a răspuns:

Eu in locul tau as sta in bancuta mea si mi-as trai copilaria deoarece esti un pic cam micuta pentru un prieten, sper ca nu te-a suparat raspunsul meu, bafta!happy

| Anushca01 explică (pentru DoNotWorryImHereForYou):

Stiu ca sunt! Dar citesti mai susraspunsul care i l-am dat lui Karinn si vei vedea.

12 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Pai o masinuta, un camion de jucarie, o ciocolata, pufuleti cu surprize

| Neagandalf a răspuns:

Ii cumperi o masinutza cu telecomanda rolling on the floor

| CrazySoursD a răspuns:

Cu ciocolata

| Vibrations a răspuns:

Ii cumperi niste scutece anti-glont

| lariistyles69 a răspuns:

Fii tu insati! laughing

| XxRoByXx0O a răspuns:

Fii tu insati afla ce ii place, ofera-i o ciocolata si apoi spui ce ti-a zis piciu laughing

| Anonim375 a răspuns:

Siner sunt intra 6 am trecut si o fata a stat cu un baiat de aceas varsta
dar s-a intamplat cand acel baiat a sarutato pe buse si au stat 10sec

| PolitehnicaTimisoara a răspuns:

Va duceti la galetusa cu nisip si ii spui tot ce ai pe suflet ii dai si o acadea si niste pufarine si e ca si al tau

| Piciu13 a răspuns:

Asteapta pana pe 14 februarie si dai niste bombonele si cand se uita la tine cu ochi sticlosi ii spui si tu: "vrei safii parizeru din sanwisu meu? " ai inteles?

| Karinn a răspuns:

Am un răspuns : la 11 ani, un copil normal încă se joacă cu păpuşile, nicidecum nu are o relaţie.Ei, faptul că generaţia aceasta a luat-o pe căi greşite, e altceva dar nu trebuie să îi urmezi exemplul. Bucură-te de copilărie, peste ani şi ani îţi va fi dor de ea.

| Anushca01 explică (pentru Karinn):

Sti nu ma joc cu papusi.dar o fata m-a intrebat caci ea nu are un cont pe TPU si i-am zis sa isi faca dar cica nu are chef..Altadata nu o mai ajut. Oricum ai dreptate dar chestia cu papusile NOOOO!big grin