| anonim_4396 a întrebat:

Cât durează o partidă de sex la voi?

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cât vreau eu.

| RAY a răspuns:

In medie 5-10 minute dureaza pana ma termin

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

La altă întrebare de-a mea reieşea că eşti virgin:/

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am o iubita care e mereu cu mine

| P4rAd0x a răspuns (pentru anonim_4396):

Se refera la masturbare presupun. laughing

| anonim_4396 explică (pentru P4rAd0x):

Acum m-am prinslaughing

| deeeaqq a răspuns:

24h

| HadesSs a răspuns:

Cat irelevant cat dureaza, poate sa dureze si o ora da ce rost are? Daca ea are orgasm tu ai orgasm? De ce sa mai continuam?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Media e undeva de la 1 la 3 secunde, recordul fiind de 5 secunde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era o întrebare serioasă, dar văd şi răspunsuri aiurea... Dacă nu stiți despre ce e vorba(în cazul în care sunteți virgini) sau nu aveți chef să dați un răspuns ca lumea, mai bine nu îl mai dați

| deeeaqq a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei să-ți răspund serios, pisicuțo?

| JustStitch a răspuns:

Depinde, la tine cat dureaza?

| andrey69 a răspuns:

O alta domnisoara a fost la fel de curioasa ca si tine si am sa iti raspund si tie la fel:in functie de fata, de excitare, de preludiu, de cat de statut e el sau cum se misca ea, pozitie...s-a.m.d.

| Wqar a răspuns:

0 ore 0 minute si 0 secundewinking

| Alexandru_Paul_1997 a răspuns:

Nu stiu, pana imi amorteste mana

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Alexandru_Paul_1997):

Hai că mi-ai smuls un zâmbet în seara asta laughing