| anonim_4396 a întrebat:

Caut un raspuns inportant pentru mine. acum cateva zile m-am desp de prietena mea... deoarece se vedea ca ii placea de un baiat si mie imi placea de alta fata cu mult mai frumoasa si acum imi place fosta mea prietena este baza echipei de voley la care este si fata asta de care imi place mie. si ele 2 erau certate. cand a aflat fata de caremi place ca o plac sa impacat cu ea si deodata sunt prietene foarte bune si mai vb despre mine si fata de caremi place si fosta ii da sugestii sa nu fie cu mine ce sa fac caut ajutor sadbroken heart

1 răspuns:
| Lonelygirl a răspuns:

Sa le lasi naibii pe amandoua oh go on daca sunt prietene te vor juca pe degete cum vor ele pentru ca o fata mai mult tine la amica ei decat la un baiatwinking.Parerea mea. Sper ca te-am ajutat... funda?big grin