| Lex3815 a întrebat:

Ce ar trebui sau cum ar trebui sa faca un tip la 29 de ani sa gaseasca o partenera fara obligatii?

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Sa invarta banii cu lopata

| AdelinaC a răspuns:

In primul rand asa cum s-a mai zis, sa o cautihappy.
In al doilea rand sa stii sa te porti ca un barbat de 29 de ani. Adica sa ai o cariera, sa vrei ceva serios cu ea, sa ai demnitatea ca ceea ce vrei sa primesti sa si oferi. Daca tu esti ok din punct de vedere profesional si personal, vei gasi in mod sigur pe cineva.

| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei asa ceva se poate gasi intro cafenea sau un bar, stand la o masa mai retrasa singura sau cu una sau mai multe prietene. Vorba lui remus1007 o poti gasi doar cautand-o. Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| AliGab a răspuns:

Pai vorba lui Remus1007...caut-o