| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea face pentru a-mi mari penisul fara pilule si gratis?

Răspuns Câştigător
| Ekcstsy a răspuns:

Am primit si fundita pentru metodele care i le-am prezentat tipului asta;) asa ca te sfatuiesc sa le urmezi si tu. http://www.tpu.ro/......a-creasca/

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bagă l in priză.

| Azµre a răspuns:

Lasă-l așa cum este. E situat între 11-14 cm nu-ți face probleme.
Multă Baftă.

| Ekcstsy a răspuns:

laughing buna asta... Inca o fundita. tu ai ales nu eu. Mersi oricum banuiesc ca pentru imaginatie nu? laughing

| marya1994 a răspuns:

Il poti lega cu sarma de covrigi si apoi sa prinzi o greutate(in jur de 5-7kg) de capatul celalalt al sa sarmei si sa stai asa timp de o luna. Succeskiss

| RemusAndrei a răspuns:

Il poti mari cu LUPA.

| StefanXy a răspuns:

Nu ai cum sa til maresti.Lasal asa va creste singur tongue

| Adyshor13 a răspuns:

Sugrum-o,dai in gat pana nu mai poti happy