| d3utzsa a întrebat:

Credeti ca mai exista vreo sansa sa il recuceresc pe fostul meu iubit?
am fost 1an jm cu el iar de 1 an ne-am despartit si inca il mai iubesc.nu am mai vb cu el de cand ne-am despartit dar de vreo saptamana am inceput sa mai vb din cand in cand k amici. sunt cu el in liceu si il vad mereu...
credeti ca pot sa il recuceresc dupa cate s-au intamplat?
dati-mi si mie ktv sfaturi cum as putea sa il fac sa se reindragosteask sau sa se intoarca la mine va rog multt!
multumesc!:*

3 răspunsuri:
| Myst3ry a răspuns:

Explicai ca tu inca mai ai sentimente pentru el,si vezi daca si el mai simte ceva pentru tine, chiar daca a trecut mult timp de cand nu mai aveti legatura, nu se stie niciodata. Poti incerca, nu ai nimic de pierdut.

| Blueblueblueeah67 a răspuns:

Pai daca te iubeste o sa faca el primul pas iar...dar daca nu are sentimente fata de tin atunci poti sa-i spui adio! sau sa-l faci gelos daca tot te mai iubesthappy

| andra685 a răspuns:

Am trecut si eu printr-o situatie asemanatoare, si i-am spus pur si simplu cum stau lucrurile, ca eu nu am incetat sa tin la el si na...Dar faza e ca nu poti fi sigura de ce raspuns o sa primesti, ar trebui sa-l iei usor si nu direct cu lucruri serioase, sa-i dai timp sa-si dea seama daca mai simte ceva pentru tine. Sper sa te ajute sfaturile mele si baftawinking!