| CocaCola2003 a întrebat:

Ce credeti despre persoanele care se masturbeaza?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lipsa de ocupatie

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde! daca este o masturbare odata la cateva zile, este normala.
Daca este zilnica sau chiar mai des, atunci este masturbarea excesiva sau obsesiva si se cheama onanie (labareala).

| Sofer a răspuns:

Când nu ai femeie e normal sa te masturbezi din când în când.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

E o chestie fireasca și o nevoie pana la urma dacă nu ai ce face. Gândește-te ca în Afganistan era un hard de 500 GB( trecut prin filtrul de securitate, scanat și toate cele) plin cu filme porno unde toată lumea avea acces nelimitat. După cum ziceam... O nevoie omenească

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

E ceva normal.Cand esti single mai ales si ai nevoie... apelezi la asta