| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeți despre femeile care poartă fuste scurte deși au iubit? Doar mie mi se pare că să umbli cu iubitul tău pe stradă purtând o fustă scurtă e ca și cum ți-ai scrie pe frunte "vreau să-l înșel"?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Pai poti sa gandesti cum vrei, eu iti zic doar opinia mea. happy
Da, si aia.

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti buna de convertit la islam

| mihai69 a răspuns:

Da, doar ție ți se pare.

| Freya1 a răspuns:

Exagerezi.Indiferent ca ai iubit sau nu poti sa port o rochiță care iti place sau iti vine bine.Nu zice nimeni sa umbli cu fundu afara, ar nici cu poale ca popa până la călcâie.

| Plato a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "scurte".
Le purtati ca va e cald, nu?
Dar zi-mi totusi ce inseamna scurte pentru tine.

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Scurte...adică să li se vadă genunchii.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, exagerezi un pic. Eu ma gandeam la blugii aia de li se vede juma' de fund. Alea da, intr-adevar.
Dar pana la genunchi pana si pocaitele poarta.
Sunt haine de vara, nu? Si barbatii au pantaloni scurti, voi trebuie sa va coaceti? happy

Deci, ai dreptate cu alea mini si blugi cum am zis eu, dar pana la genunchi nu e chiar... obraznic.

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Așa gândesc eu...sau blugii cu fermoar la fund...sad

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai poti sa gandesti cum vrei, eu iti zic doar opinia mea. happy
Da, si aia.

| Emma30555 a răspuns:

Daca iti sta bine si nu esti vulgara poti sa te imbraci mai sexy, te imbraci asa in primul rand pentru iubitul tau, caci si lui ii place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

LEgat cand sunt cu iubitii nu mi se pare deloc gresit sa umble sexy. E si mandria aia care o ai ca mascul sa vada altii ce prietena ai tu.

Dar cand nu sunt cu prietenii lor sa se imbrace chiar si putin provocator. E cam de prost gust si majoritatea o fac inconstient.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 lucru pot sa spun : Este mai OK, sa vezi o fata cu fusta scurta ce are iubit. In special daca umbla impreuna. Este un gest ce il face pe baiat sa se simte mai mandru, de gagica lui.Arata lumii ca a agatat o bunaciune. Iar fata isi arata picioarele frumoase.
In schimb o fata singurica care umbla in fusta foarte scurta(sau foarte dezbracata) inseamna "usuratica, tarfa" Ca si cum ar scrie pe ea, vrea s-o fac cu toti.

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce răspuns. Ca și cum fetele au voie doar lângă proprietar. Pe bune? O fata singura nu are voie sa arate bine, sa fie frumoasa? Sa fim serioși. Pai și iubitul ala care e mândru de ea, prima data când a văzut o și s-a îndrăgostit de ea crezi ca ea era îmbrăcată ca o măicuța și apoi s-a transformat pentru el? O fata care se îmbraca vulgar chiar și cu iubitul tot nu da bine. O fata care se îmbraca sexy dar decent e ceva normal fără sa pui eticheta

| anonim_4396 explică (pentru Emma30555):

laughing situatia de fata era vorba daca e mai bine ca o fata imbracata in fusta scurta sa fie singura sau cu prieten.
Raspusnsul meu e: e mai bine cu prieten.
Nu s-a pomenit de fata decenta. Desigur o fata decenta dar sexy, e mai OK in orice caz, Dar una cu fusta scurta NU E DECENTA.

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vara e decenta o fusta scurta. Dacă nu e transparenta si nu exagerat de scurta adică sa nu se vadă fundul, e ok. Dacă nu o porți cu tocuri și nu o porți cu decolteu e decenta.

| Nyarlathotep a răspuns:

Este posibil sa insemne si asta. Sunt multe femei care poarta imbracaminte sumara chiar si cand sunt intr-o relatie ca sa pescuiasca fie atentie, fie un viitor inlocuitor. Tot ce e posibil.

| Lule a răspuns:

Mie mi se pare ok, indiferent ca are sau nu iubit, atat timp cat ii sta bine fetei respective.
Plus inselatul nu tine de felul in care te imbraci, poti sa fi foarte provocatoare si cu o pereche de blugi...

| Anonim6669990 a răspuns:

Acum depinde cat de scurte. Adica pana la genunchi e ok, dar deja cand te apleci putin si tii se vad chilotii nu mai e ok.