| EnvyU a întrebat:

Ce faceti cand aveti nevoie sa vorbiti cu cineva si singura persoana la care puteti apela este fosta cu care nu v-ati despartit tocmai bine laughing?
Mai ales daca ati luat nitel la bord si bautura va impinge sa ii dati mesaje laughing.
Eu recunosc, am cedat, i-am dat mesaje, a zis ca e la munca, ca e foarte ocupata, si ca e libera diseara la 10/22. Acum, dupa cateva ore de la mesaje, parca regret si parca nu mai vreau sa vorbesc cu ea, acum o sa astept sa vad daca imi da ea mesaj dar nu cred. De ce este asa greu sa uiti de fosta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca iti va da mesaj deoarece tu ca baiat ar trebui sa o faci. Daca as fi fost fosta ta si as mai simti cv pentru tine as fi in extaz ca mi ai dat mesaj

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca noi nu iubim de multe ori in viata, si fost e mereu in mintea noastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti slab. Si ii arati asta. Si o faci sa se simta bine pe seama ta. Ai toate motivele sa-ti regreti prostia.

| EnvyU explică (pentru anonim_4396):

Yup, asa fac mereu cand sunt beat laughing i give into stupidity, oare trebuie sa fim reci, sa ne ignoram sentimentele ca sa parem puternici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru EnvyU):

Nu, trebuie sa ne ignoram sentimentele ca sa nu mai strangem regrete pe langa cele pe care le avem deja la purtator. De schimbat, oricum nu vom schimba nimic daca aratam ce simtim in astfel de momente.

Si da, oamenii puternici vor fi intotdeauna mai atragatori pentru sexul opus si mai impunatori pentru cei de acelasi sex. Asa ca ai toate motivele sa incerci macar sa pari astfel in momentele in care nu poti fi.