| Ana_1048 a întrebat:

Ce filme imi sugerati pentru a-mi creia o gandire mai matura? scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Timpu te face marewinking
Nu scoala, sau filmele.
Bene ca mai sunt si oameni de 40 de ani care tot ca la 15 gandesc deci... da asta-i alta poveste

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Filme documentare.happy

Uita-te pe Discovery si National Geographic!

Asa o sa afli lucruri noi!

| Crisstina a răspuns:

Sa pui burta pe invatarea limbii romane.

| DEBrown a răspuns:

Porno

| DorelSudoru a răspuns:

Asta trebuia puse la amuzantelaughing nu filmele iti fac i gandire mai matura ci tu pe parcursul timpului

| alexgogo a răspuns:

The pursuit of happyness

| craniul a răspuns:

Intra in sectiune asta si urmareste jumate de pe site si esti tarewinking da trebuie sa le intelegi in special sa vezi din categoria conspiratii si deconspiratii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa te *** sh ai vedea ca te maturizezi pe loc