| bogdannr a întrebat:

Hai fetelor sa va vad.Ce genuri de baieti va plac mai indetaliat?

Răspuns Câştigător
| Lucy27 a răspuns:

Pentru mine baiatul perfect este cel ce are grija in permanenta de mine, care nu este gelos fiindca are incredere in mine, sa se comporte frumos in preajma mea si sa ma iubeasca mult.Stiu ca acest gen de baiat este cam rar dar pentru mine este baiatul ideal :*

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu cred că te interesează părerea altora.

| bogdannr explică (pentru FemeiaPisică):

Daca nu ma interesa nu mai puneam intrebarea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s fata, dar daca as fi mi-ar placea un baiat care sa stie sa scrie corect.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, aici depinde si de fete, si de baieti. Fiecare are cate un gust aparte care nu prea se discuta din pacate.