| Anda357763 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat cere o poza cu tine mai naughty dar chiar inainte sa trimiti spune 'lasa nu vreau sa ma amagesc degeaba, poate ne vedem la sfarsitul saptamanii' ..si cand intrebi de ce, nu spune de ce a dat inapoi. adica e de bine,e de rau,de ce nu zice, de ce sa se amageasca.

Răspuns Câştigător
| Carrie1 a răspuns:

Adica nu vrea sa se excite degeaba, ci atunci cand va vedeti ca sa isi poate satisface poftele....si nu trimite poze 'naughty' decat daca e iubitul tau de foarte mult timp si ai deplina incredere in el.

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Nu te sfatuiesc sa-i trimiti astfel de poze cu tine.
Este mai mult decat evident faptul ca o sa incerce sa ajunga cu tine in pat, cel mai probabil doar asta urmareste. happy

| RAY a răspuns:

Ce zeus inseamna naughty?

| SG1995 a răspuns:

Nu te sfătuiesc să-i trimiți poze cu tine dacă nu sunteți într-o relație serioasă.

| GoldenZenith a răspuns:

Sper ca nu cazi in capcana de a da vreo poza de genul cu tine. Poti ajunge de rasu' curcilor.

Colcaie hormonii in el. lasa-l in plata lui.

| Eduard196 a răspuns:

Nu. Dar nu vrea sa se excite degeaba doar de la o poza ci vrea sa o faca cu tine cand va vedeti

| NicoletaSimina a răspuns:

Fata mea, ia-ti talpasita cat inca mai poti.Nu ii da nici o poza, pentru ca poate sa o puna si pe internet, si asa vei fi exmatriculata din scoala.Cunosc o fata din fosta mea scoala, care ea singura si-a postat acele poze deocheate pe site-ul de socializare Facebook.A fost exmatriculata din scoala, chiar a doua zi.Am aflat ca o facea si pe bani, dar mai ales videochat.Te rog sa ai mare grija de tine.Nu incerca sa-i faci pe plac, daca baiatul tine cu adevarat la tine, nu iti va mai cere sa faci asa ceva si-si va cere scuze. Daca te implora si se supara, spune-i adio si scoate-l din viata ta! Sper ca te-am ajutat!

| tudorhit a răspuns:

Nu are ganduri prea curate cu tine, asa ca lasa-l cat poti de repede.

| Anda357763 explică:

Ei bine, am uitat sa precizez ca avem 4 ani, doar ca nu ne-am vazut de 2-3 luni, amandoi am avut treaba.