| Anonima22042020 a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat îți spune că nu e genul de om care să fie afectuos cu cei din jur și că nu îi place să ofere îmbrățișări dar face asta cu tine cu fiecare ocazie? E adevărat că băieților nu le place să fie îmbrățișați de fete?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le place, cand sant tradati de femei devin mai agresivi si nu mai vor imbratisari deloc

| Mosotti a răspuns:

Le place, dar le place sa fie afectuosi cu cine vor ei si cu cine le place, nu cu oricine!

| Sofer a răspuns:

Nu de orice fata îmbrățișat. As îmbrățișara doar fetele care îmi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măi sa fie, complet neadevărat din perspectiva mea

Băieților din contră, le place să fie îmbrățișați, iar aici vorbesc de marea majoritate pentru că îți dai seama că sunt și băieții cărora nu le place, chiar dacă mai puțini

Eu unul cred că nu e afectuos cu oricine nu că nu este afectuos ci doar este cu cine simte el că e în siguranță

| Alexiamano a răspuns:

100% ca te place ♡