| ghineanamaria a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat se uita pe ascuns la mine si cand vreau si eu sa ma uit la el intoarce privirea?(timid sigur nu este)
Oare ma place sau vrea doar sa dea impresia ca ma place pentru mai multe motive?

7 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Incearca sa te dai la altul cand stii sigura ca el se uita si vezi cum reactioneaza, numai vezi ca cel la care te dai nu raspunda sa te trezesti cu ala pe cap

| Banannie a răspuns:

Pai raspunsul, sau mai bine spus raspunsurile le ai in a2-a intrebare. Nu putem sti exact ce-i in mintea lui sad

| ghineanamaria explică (pentru Banannie):

Offfffff
Chiar nu stiu ce sa cred!
Sper sa ma placa:X

| Banannie a răspuns (pentru ghineanamaria):

Desi faptul ca intoarce privirea ar putea fi un semn cum ca te place, deoarece inseamna ca il intimidezi sau ceva de genu. Daca doar voia sa-ti dea impresia ca te place continua sa te priveasca insistent tongue

| anonimatus a răspuns:

Asta nici eu nu stiu ca asa face si cu mine.cand ma duc la clasa si el e cu spatele meu se uita lung si fix la mine si prk ma masoara din priviri iar apoi cand intorc capu se uita in alta partesad

| euniky a răspuns:

Incearca sa inveti limbajul trupului fara sa.l intrebi anumite chestii smug, si o sa.ti dai seama singura

| iubireapusa a răspuns:

Nu iti face mari sperante. E posibil sa te placa dar nu poti sa stii asta doar dupa felul cum te priveste intelegi? nu mereutongue