| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă iubirea pentru tine?

9 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

O investitie sentimentala.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Este sentimentul de :"scopul vieti mele e ca acea persoana sa aiba tot ce vrea si ce ii trebuie, chiar daca trebuie sa mor" dar asta numa daca ma iubeste si ea, ca doar nu sunt nici prostul ei.

| 7639781254 a răspuns:

Totul.

| andreea9701 a răspuns:

Inseamna tot ceea ce am mai de pret!

| Madut a răspuns:

Ceva ce greu se impartaseste. Sau greu de gasit pe cineva sincer cu sentiment reciproc.

| belysa a răspuns:

Este un sentiment frumos, greu de atins, si care uneori te bucura dar si te doaresad

| HaZaNiLiLo a răspuns:

Iubirea e doar un sentiment de atasament fata de cineva.Crezi ca nu poti trai fara acea persoana cand, de fapt, poti happy Nu stiu ce vede lumea atat de frumos la sentimentul asta, sincer.