| carmi2004 a întrebat:

Ce inseamna sa fii virgin? Cum se fac copii?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Penibil
cu un penis si vagin

| corbulalbrosu a răspuns:

Mecanismul reproducerii este destul de complex si greu de explicat in 2-3 propozitii. Il vei afla mai in amanuntime in momentul in care vei studia la scoala materia denumita biologie. O persoana de sex femenin ramane virgina pana in momentul in care vaginul ei este penetrat de organul masculin denumit penis. In urma unei astfel de penetrari a vaginului de catre un penis, daca sunt intrunite anumite conditii poate sa se formeze o sarcina din care sa rezulte dupa 9 luni un copil.

| Doub a răspuns:

La xerox

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

laughing)))

| aXy99 a răspuns:

Sa fii virgin inseamna sa nu fi avut niciun contact sexual. Copiii se fac printr-un contact sexual neprotejat intre 2 persoane de sex opus. Vei invata cand vei creste.

| EMKing a răspuns:

Virgin - Nu ai inceput actul sexual
Copii - Nu are rost sa iti zic povestea cu albinele... copii se fac cand un spermatozoid penetreaza un ovul, o sa inveti la biowinking

| aXy99 a răspuns (pentru EMKing):

Care e povestea cu albinele?

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Virginitatea e cand nu ai facut niciodata s•x.
Iar un copil se face cand o faci odata da drumul la sperma in tine o goleste, ajunge in vagin si bla bla bla pana cand ramai gravida, dupa 9 luni vine un necaz pe lume.
Acum ai priceput?