| andrada a întrebat:

Ce inseamna transexual?

Răspuns Câştigător
| NanaXOXO a răspuns:

Hei,
Uite aici explicat clar. Http://ro.wikipedia.org/wiki/Transsexualism

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand o femeie in loc sa aiba vagin jos are penis sau barbatul in loc de penis are vagin.

| ynna93 a răspuns:

Transsexualii sunt cei care isi schimba sexul. Care din barbat se imbraca in femeie si merge asa pe strada.big grin

| chelie91ptm a răspuns:

Trecerea de la un sex la altul.

Alte răspunsuri
| iulikka a răspuns:

Transexual-persoana care a facut trecerea (schimbarea, operatia) de la un sex la altul.

Alte răspunsuri
| gaby37 a răspuns:

Schimbi sexul din barbat in femeie sau invers.

| ღAnonimaღ a răspuns:

Transsexual-se refera la trecerea de la un sex la altul laughing

| PatriiPufarina a răspuns:

O persoana care este barbat si face diferite operatii de schimbare de sex ca sa devina femeie sau invers.happy

Alte răspunsuri