| laviniabeluska11 a întrebat:

Ce întrebări ii pui unui băiat ca sa iti dai seama daca e doar pentru sex?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu ca fata il intrebi asa ceva s-ar putea interpreta exact pe dos. Ca tu esti interesata de sex.Cel mai bine este sa-l iei mai cu binisorul. Sa-l lasi pe el singur sa spuna sau sa iti dea de gandit ca inr-adevar vrea doar sex.

| RAY a răspuns:

Daca vrea o relatie serioasa cu tine? ce planuri de viitor are? pai tu ca femeie doar isi dai seama de asta nu? cei drept uni se prefac foarte bine, cel mai bine este e sa te astepti de la nimic de la oamenii lasi sa te suprinda mereu, daca vrea sex de la prima intarnire ce crezi ca vea? alege si tu un barbat matur macar de 30 de ani

| mihai69 a răspuns:

Simplu: „vrei doar sex, nu-i așa?"winking

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce vrei de la mine?

| mihai69 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Liniștește-te, nu despre tine era vorba!
rolling on the floor
(sper)

| DoarBogdan a răspuns (pentru mihai69):

Asta era intrebarea laughing

| Oana92 a răspuns:

Il intrebi ce culoare alege pentru decorul de la nunta. Daca nu stie e clar...

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Oana asta e o intrebare existentiala pentru ea

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

laughing Si?

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Si trebuie sa ne dam silinta sa o ajutam, desi ea la fiecare intrebare a cunoscut alt barbat deci rational ar fi ca ea sa ne invete pe noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Unde te vezi peste 5 ani? Tot în mine?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bate apropouri despre asta și-ți vei seama dacă vrea sau nu în funcție de cum reacționează.

| ExprimareLibera a răspuns:

Nicio întrebare

| MarianaNiculescu a răspuns:

Nu ii pui nicio intrebare, astfel o sa iasa urat.

| Crux a răspuns:

La câți gagici ai avut ar trebui să fi învățat şi tu măcar atât laughing)))

| Ahatus a răspuns:

Il spui asa:
Nu-ti dau pi**a pana la nunta
Daca e de acord, nu e doar pentru sex

| Mariusica1999 a răspuns:

Spune-i ca ai o problema grava(de sanatate) si nu poti face sex pentru 1 2 3 ani daca iti ramane aproape nsemana ca nu sta cu tine pentru asta