| anonim_4396 a întrebat:

Ce iti mai ramane de facut cand fata pe care o placi atat de mult te refuza? Mi s-a intamplat sa ii zic fetei de care o plac de mult timp tot ce simt pentru ea,iar ea a zis ca sunt foarte dragut, doar ca s-a despartit de cineva si nu vrea acum o relatie...Mie ce imi mai ramane de facut? Cred ca sa trec mai departe...dar vreau si alte sfaturi.

Răspuns Câştigător
| LovelyKitty2 a răspuns:

Off...pai nu poti forta o persoana sa te iubeasca. Plus ca trebuie sa o intelegi, dupa o despartire nici nu mai vrei sa auzi de asta. Sfatul meu este sa incerci sa ii fii bun prieten, sa o faci incet incet sa treaca peste asta. Dar ai nevoie de multa rabdare. Apoi vezi, daca ajunge sa iti impartaseasca sentimentele. Daca nu, trebuie sa stii ca sunt multe persoane care sufera pentru ca persoana speciala nu le raspunde la fel, dar trebuie sa se resemneze. Dar ea acum sufera si poate tu esti cel care ii poate alina durerea. Eu zic sa incerci cu prietenie si rabdare si sa vezi mai apoi rezultatele.
Multa bafta :*!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact, treci mai departe. Felicitari ca ai avut curajul sa-i spui ce simti, multe persoane nu fac asta si au de suferit mult mai mult. Bafta in continuare.

| BSwwatch a răspuns:

Sa-i respecti decizia, ce poti face?, nimic mai mult, te-a evitat elegant si cu bun simt!

| mentalistul a răspuns:

Fi alaturi de ea si ajut-o sa treaca peste despartirea de fostul ei iubit si poate in viitor o sa aiba si ea sentimente pentru tine
Multa baftaa....siii ai rabdare cu ea...