| lilith16 a întrebat:

Ce mesaj i-ai transmite fostei/fostului?

12 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nimic, nu mă mai interesează.

| Sofer a răspuns:

"Fă, nu sti ce ai pierdut."

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Avand in vedere ca ea ma mai cauta o data, de doua ori pe luna, (desi au trecut deja 3 ani de cand ne-am despartit) i-am transmis sa ma lase odata in pace si sa isi vada de propria viata.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

N-am avut. Dar foștilor "prieteni", dacă vrei să-mi recapeți prietenia, contactează mă vinerea deoarece mă simt mult mai fericită atunci. laughing
Nu e doar pentru cineva, e pentru toți cei cu care am legat o asazisă prietenie si "au plecat"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am un fost crying

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Am ramas in relatii bune, deci i-as spune sa fie fericit mereu. happy

| lilith16 explică (pentru MademoiselleCosmina):

Uau, caz rar((:

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru lilith16):

Nu am de ce sa-l urasc si nici el pe mine. Ura te face un om rau. Mai bine ierti si treci mai departe. happy

| BlackOldSun a răspuns:

''Multumesc ca m-ai ajutat sa ajung cel care sunt astazi, un om evoluat pe multe planuri!'' Indiferent ce fel de relatie a fost mai ales sa zicem daca a fost prima relatie e ceva ce nu se uita iti mai vin amintiri cu ce a fost dar viata merge inainte!

| Epickk a răspuns:

Trecutul e trecut si e momentul sa trecem amandoi peste situatia asta.
Asta in cazul in care nu vreti sa reveniti la ce a fost odata (si aici e cu dus si intors).

| SoulCalibur a răspuns:

Nimic, ce rost are ra rascolesti un rahat care a fost....fiecare cu drumul si viata lui.

| Atat_Drakoo_1998 a răspuns:

E mult de scris, asa ca las asta aici : https://www.youtube.com/watch?v=Vj6YfTD52rk