| Vikaa a întrebat:

Hei dragi membrii TPU,m-am gandit la o chestie, daca ati putea sa da-ti un mesaj fostului/fostei ce mesaj i-ati lasa? Astept sa vad mesajele voastre!

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Trecutul este trecut, nu i-as trimite nici un fel de mesaj.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cu totul ilogic si lipsit de sens sa te gandesti in continuare la ''existenta'' unui fost partener cu care ai fost candva intr-o relatie de dragoste, de iubire chiar si mai indelungata, dar intre timp a intervenit despartirea definitiva. Fiecare sa-si traiasca viata asa cum este ea : buna, rea, fara imixtiuni in viata celuilalt

| Mosotti a răspuns:

Pai ori nu dai daca nu vrei sa discuti altceva, ori discuti ca, cu un amic, cum e in afara, se despart dar raman prieteni, dar in nici un caz nu mai zici de relatia care a fost, ca nu mai are sens, decat daca-s neclaritati si ar trebui clarificate.

| Celcestietot a răspuns:

O viata bogata pe plan spiritual, alaturi de Dumnezeu!

| Dismally a răspuns:

Am vorbit chiar astazi cu fostele happy Vorbim destul de des, am ramas prieteni deci nu am un mesaj deosebil pentru ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am lăsat deja, dar nu în scris.Să meargă la un psihiatru.

| Jus7t a răspuns:

Eu nu țin legătura cu fostele și nici nu mă complic cu tipe care țin legătura cu fostul.
#SmartMadafaka