| anonim_4396 a întrebat:

Ce metode cunoașteti da a atrage o fata sa faca dragoste, (sex), ca ea întradevar să își doreasca asta, ce excita cel mai mult o fata? Și vorbesc te fata care te place nu oricare. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

17 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Si daca vrea, zice ca nu! si cand vrea..vine singura!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pe fete le excita mult cardul de credit si masinile.

| neutrino a răspuns:

O fata este multumita daca iubitul ei este frumusel, istet nu prostut, sa aiba har, umor si ceva in portofel, si sa fie foarte ...sanatos. In aceste conditii, sigur nu are nevoie de stimulente!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Agatatul nu e pe metode. Daca esti genul care le atrage, bravo. Daca nu... Ghinion laughing
Nu toate sunt la fel. Cunosc fete cuminti, pe care ajung sa le excit mai usor decat o curva. Daca exista atractie, pur si simplu se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.youtube.com/watch?v=H0scLg_pcBM 1:24

Daca nu merge asta cand sunteti in pat o saruti pe gat, spate, piept sau alte zone erogene care mai stii ca merg la ea.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Pe unde ma duc nici nu intru bine intr-un bar ca deja sare cate una sa-mi ceara numarul de telefon.
Mi s-a intamplat chiar aseara. Fara misto.
''Dai mesaj cand poti''
Am luat-o pe tipa dupa cateva ore si continuarea o stiti voi...

Nu stiu ce vad la mine, dar simt uneori ca nu mai fac fata.
Repet, fara sa aberez sau sa vorbesc de aiurea.Ce rost ar avea.M-as minti singur si nu as avea ce castiga.
Nu stiu bro cum sa-ti explic si ce trebuie sa ii faci fetei.
Pe unele le cuceresc greu, pe altele nici nu mai e nevoie sa fac vreun efort.
Sunt un zeu asta e situatia laughing
Trebuie sa ma obisnuiesc cu ideea asta.N-am incotro.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Foarte bine, aceasta dragi prieteni este un comportament al unui barbat adevarat! Tine-o tot asa!winking

| sofisis a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Darul lui Dumnezeu pe pamant pentru femei ce esti si tu laughing))

Pai daca te place si daca si tu o placi, nu vad de ce trebuie convinsa. Daca e inca virgina, nu cred ca ai cum sa o convingi fara sa fii intr-o relatie cu ea.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru sofisis):

Da multumesc esti o scumpa tongue

Din pacate se intampla sa mai convingi fete virgine cu un pahar de alcool la un chef, majorat, etc
Pacat de ele.
Parerea mea.

| sofisis a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Sincer da, mare pacat. Si mare pacat si pentru ca unii barbati recurg la asemenea chestii pentru sex. Mi se pare egal cu 0 sa faci sex cand fata e in stare de ebrietate.E ca si cum ai convinge o scandura sa stea si sa nu fuga.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru sofisis):

Astea sunt vremurile.Ne dam dupa ele.Important e sa existe un echilibru interior si sa ai principii uneori.

| sofisis a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Oricum avand in vedere ca pe tine te cauta ele, nu cred ca trebuie sa le imbeti laughing)
Sau le atragi p'alea imbatate deja de la natura?

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru sofisis):

De care o fi nu conteaza big grin
Inainte eram pretentios si mergeam pe ideea ca daca nu era cuminte, destepata si frumoasa nu era nimic.
Vazand ca anii trec si prea multe cuceriri nu aveam am schimbat macazul.
Acum merg pe ideea de experimentare.Cu care se nimereste happy
Oricum cu timpul imi caut una asa pe placul meu, dar vreau sa vin cu un bagaj de cunostinte si de experienta cat de cat.Nu vreau sa-si faca amant cu timpul cum vad in alte cazuri. Vreau sa ma vada doar pe mine si sa fie doar a mea.
Sunt mai dificil eu.E greu sa ma intelegi big grin
Oricum protectie si sanatate sa fie.In rest...

| sofisis a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Eu de aia spun ca obsesia masculilor cu virginitatea e cea mai mare aberatie posibila. Cu cat e mai experimentata, cu atat ai mai mare siguranta ca deja a trait ce avea de trait si daca s-a oprit la tine, stie ea de ce.Si e sigura pe alegerea facuta.
Asa una care nu a trait ce avea de trait, se va trezi pe la 30 ca vrea sa experimenteze.
Dar nah, daca nu ai cu cine discuta, nu ai cu cine. Multi sunt atat de obsedati de prostia cu virginitatea ca nu mai ai loc de ei pe lumea asta.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru sofisis):

Eii vor si ei sa fii primii... happy
Da, poate ca e mai bine ca nu se mai pune atata accent pe virginitate in ziua de azi.E un stres pentru baieti, dar mai ales pentru fete.
Care o fi primul/prima, o fi.

Normal.

| sofisis a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Cum am mai spus : mi se pare mult mai special sa fie ultimii decat sa fie primii.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru sofisis):

Danu? tongue