| Andreiu68 a întrebat:

Ce parere aveti ca iubita voastra sa il mai aibe pe fostul iubit la prieteni pe Facebook si pe Instagram la follow plus il are la prieteni apropiati. Am vorbit cu ea si i-am zis de ce il are si a zis pur si simplu asa,doar nu vorbesc,el ii da lime uri la poze la story,odata i-a si raspuns la ceva si era defata cu mine si nu i-a zis nimic, l -a lasat in seen, iar a doua zi cand am iesit avea fonversatia stearsa cu el.

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Este clar ca fac sex pe ascuns

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca are inca sentimente pentru el.

| mihai69 a răspuns:

Nu am treabă cu cine interacționează pe social media.

| dullcat a răspuns:

Cati ani aveti? Cred ca discutia asta poate lua o intorsatura diferita in functie de asta.

| Hyperion7 a răspuns:

Înseamnă că ești pansament.
Mai urmează împăcareabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima dragoste nu se uita niciodată.

| WangLouis a răspuns:

Personal m-ar deranja și pe mine să observ un astfel de comportament. Adică faptul că a șters conversația, demonstrează că nu este serioasă. Și dacă ai încercat să vorbești cu ea și ți-a dat răspunsuri așa evazive, nu știe ce-și dorește și e păcat de disponibilitatea ta.
Zi frumoasă!

| CarmenCraciun a răspuns:

Inseamna ca te poate lasa oricand.