| Andrea255 a întrebat:

Ce parere aveti ca o fata virgina sa se maaturbeze genn. Nu in adevaratul sens all cuvantului, pe aproape.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Isi da drumul in viata

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E normal sa se masturbeze, doar duce lipsa de carnat

| ioandreii a răspuns:

E ca si cum ai minca mincare cu aditivi. Cind mai tirziu vei gusta mincare naturala vei cere monoglutamat. Apoi daca nu ai simti sentimentul vinovatiei nu ai cere parerea pe TPU. Oricum ca si la monoglutamat toti il mininca si il recomanda numai cei bolnbavi de cancer se pling de el. Lista continua. E f bine sa te dufulezi, daca vrei sa te distrugi lent.

| suntserios a răspuns (pentru ioandreii):

Aparent tu mananci doar aditivi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avem o parere buna, de ca sa nu se bucure si ea de placerile care si le poate oferi singurica cand are nevoie?

| maria999 a răspuns:

Se satisface si ea singura daca nu are cine s-o satisfaca.

| corbulalbrosu a răspuns:

Va descoperi placeri de neimaginat, vara a-si pierde virginitatea.

| mihai69 a răspuns:

Ce părere să am? E perfect normal să începi să-ți cunoști corpul ÎNAINTE să te oferi altcuiva.

| Croampa a răspuns:

Baietii din orasul tau nu stiu ce faci tu acasa, deci nu-ti va afecta urmatoarele relatii!

| dorin1995 a răspuns:

Se chinuie singura.

| ColyR a răspuns:

E ok sa se masutrbeze.