| anonim_4396 a întrebat:

Voi faceti sex doar cand aveti pofta in adevaratul sens al cuvantului sau si cand e ''asa si asa''?

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Dacă faci sex când nu ai pofta. Nu prea e plăcerea aia asa mare.

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Deci tu faci doar când ai pofta?

| Sofer a răspuns (pentru anonim_4396):

1 data pe săptămână o fac pentru ca nu simt dorința de a face sex tot timpul. Dar când o fac durează în medie 1 ora, 1 ora jumate.

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

rolling on the floor
faci un dus lung tare dupa

| Lukasssz a răspuns:

Frate,o laba la vremea ei face cat 1000 de femei.

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

Sigur...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Craciun, de Hram, la Paște și în fiecare zi (am poftă).

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Daca partenerul tau vrea sa faca sex si tu nu, o mai faci si din obligatie pana la urma urmei. Dar de obicei e normal sa faci sex doar cand ai chef de sex.
Mult succes!

| anonim_4396 explică (pentru YorickRosto):

Succes! Mă închin in fata ta!