| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de mine la prima vedere fetelor?

9 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Misto,place

| piciucl a răspuns:

Cineva care nu-l lasa ma-sa s faca poze si se duce in baie.

| AndyLavy a răspuns:

Hmm. ti-as da mai mult de 13 ani ( asta dupa poza), insa dupa intrebare nu mai mult de 10.

| SkizoMetal a răspuns:

Faianţa aia e splendidă.

| deeapanda a răspuns (pentru SkizoMetal):

asta mia atras si mie privirea primadata faianta rolling on the floor foarte dragut ( hai ca stim cu toti ca vrei complimente, si o sa primesti)winking deci sa incepem imi plac ochi tai fff frumosibatting eyelashes zambetul happy, si tot esti foarte frumusel blushing

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Frumusel, cu un zambet pervers pe fata devil dar e ok. ''ai vrajeala necesara pentru orice domnisoara" nu chiar orice dar depinde.

| Vampiritza97 a răspuns:

De ce intrebi?

| Vampiritza97 a răspuns:

Ehh de plictiseala, cauti complimente nu-i asawinking :p
Dc nu esti mai sigur pe tine?batting eyelashes

| tiffanylor a răspuns:

Plinut.