| sadsadsasadsaxaxa a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre bărbații tăcuți, care nu vorbesc, care par foarte serioși la prima vedere?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca ascund ceva... nu prezinta incredere deloc, un asemenea tip de persoana.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-s de ocolit, fiindca ascund ceva periculos sau sunt perversi.

| sadsadsasadsaxaxa explică (pentru Violleta2022):

Se vede ce fel de femeie parșivă ești, după felul în care te exprimi.
Acum vreo 2 ani, ai răspuns cuiva că tu, personal, adori bărbații tăcuți, timizi și de etnie rromă iar acum, o întorci ca la Vaslui...
Ps Dacă erai nevasta mea, îți suceam gâtul la spate!

| Violleta2022 a răspuns (pentru sadsadsasadsaxaxa):

Misogin sadea!
De aia esti si singur baiete, ca desconsideri femeia.

| sierra1 a răspuns:

ăsta e profilul fidel al ucigașului in serie!

| LordCristobal a răspuns:

Nu sunt fata dar as zice ca sunt cei mai interesanți bărbați pentru ca in jurul lor planeaza un mister care trebuie descifrat.
De obicei barbatii tacuti sunt mai hotarati, calculati si interesanti decat multi barbati care sunt mai vorbareti.

| CleanHeart a răspuns:

Misterul îmi place la început dar cu condiția ca după ce mă cunoaște sa nu ii mai tacă gura

| AdioTPU a răspuns:

Ar fi bine sa și fie serioși și cuminți, nu doar sa pară.

| EdyAnghel a răspuns:

School shooter