| praf a întrebat:

Ce parere aveti despre noua generatie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zic intr-un mod foarte elegant: sunt pusi pe a experimenta mult mai mult decat pe a afla despre anumite lucruri din carti. Cand citesti o poveste afli si povata, cand experimentezi direct, fara sa ai prea multe informatii, risti s-o iei in barba.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! no comentstraight facestraight face imi aprind paie in capsmug
E destul de vizibil, de ce sa comentam?

greece12
| greece12 a răspuns:

Raspunsul meu e nick-ul tau.
Praf.

| hideaway a răspuns:

O să-ți răspund scurt :
E că și pierdută!

| ROB3RT89 a răspuns:

Cum au spus unii utilizatori,nick-ul tau e raspunsul! Mai gasesti si oameni calumea,oameni in adevaratul sens al cuvantului, dar sunt pe cale de disparitie! Stai sa iasa vechea generatie la pensie, sa vezi ce forte proaspete avem...Multi traiesc cu impresia ca'i tin parinti in palama pana la adanci batraneti, dar nu e chair asa.Raspuns-ul la intrebare, il vei vedea peste 10-15 ani, sa vezi atunci caractere de caractere...Mai zici sa te mai si insori, mai ai cu cine?! Cand vine vorba de o fata serioasa, parca ai cauta acu in caru cu fan.

| wintermee11 a răspuns:

Un lucru este aproape sigur.nu vad eu pensie de la ei.Plus ca, nenorocitii care ne conduc au avut grija sa indatoreze tarisoara inca 2-3 generatii de-acum inainte...O fi bine? eu zic ca da, devreme ce cluburile sunt pline de betivi, drogati si emo dornici oricand sa-si vare niste etnobotanice in creierul lor mic si din ce in ce mai neted.