Întrebare recomandată | Elena1234456 a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie intre doua persoane cu acelasi caracter? Poate duce la perfectiune sau este un dezastru?

Răspuns Câştigător
| Lexus05 a răspuns:

Imhh. de obicei nu e de bine, am trecut de multe ori prin asta si se termina urat, sau e o relatie care nu tine mai mult de cateva luni (2-3) Dar sper sa ma insel spre fericirea ta si a mea.Bafta! :*

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Depinde de caracter! Daca ambele sunt colerice sau violente...nu poate iesi ceva bun.
Dar uite ce spune un specialist:
http://www.la-psiholog.ro/info/tipuri-de-personalitate-carl-jung

| Seby90 a răspuns:

Monotonie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca poate duce la plictiseala in timp.

| Generalul a răspuns:

O relatie consta in mai multe aspecte, plus ca nu exista 2 persoane la fel, indiferent cat de mult ar semana la caracter. E bine sa ai lucruri in comun cu partenerul, insa asta nu e totul in viata.

| iSimo a răspuns:

Dezastruwinking

| Black_Being_1991 a răspuns:

Depinde de caracter. uneori poate dura pana la casatoriewinking