| SuntFataInPlm a întrebat:

Ce parere aveti despre pedofili? Eu i-as omora cu mana mea, i-as tortura pana ar regreta ca fac sex cu minore.
Stiu ca-s sadica, doar ca ii urasc ingrozitor de mult.
dau funda

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant prosti ce sa le faci

| Prezidentul a răspuns:

Merita omorati. Spui corect, aceia sunt niste animale. Dar legile din Romania sunt de tot rahatul turcesc.

| Liviu a răspuns:

Daca discutam de minore pana in 16 ani, Deja se schimba treaba, unele minore cauta singure sa si-o bage cu 2 maini. Apoi dupa se da si virgina.Eu nu ma refer la copii de pana in 14 ani.Eu zic strict dupa 14 ani pana pe la 16 17 ani, Oare la 23 de ani daca ma leg cu o pustoaica de 16, pot fi pedofil? hmmm Dar acum mai vine intrebarea, daca pustoaica vrea si o mananca? laughing) sa ma simt pedofil ca ma gandesc la pustoaice de 16 ani? o.o

| SuntFataInPlm explică (pentru Liviu):

Alea sunt niste distruse, nu poate sa se uite la d-aia de varsta ei? rolling on the floor

| Liviu a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Se spune ca mana femei e sfanta happy Scoala mortul din somnwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Castrare... e solutia ideala in societatea moderna si civilizata in care traim. ce zi tu acolo ar fi pedepse acceptate acum 500 ani poate

| doctorandus a răspuns:

Si cu medicii care fac avorturi ce-ai mai vrea sa faci, ca ei sunt mai ticalosi decat violatorii de copii.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sa suporte rigorile legii.
Se spune ca cei ce violeza copii NU au viata usoara printre,, colegii '' de celula...
Se vechicula chiar castrarea chimicain aceste cazuri.
Totul insa pe baza unor dovezi solide, pentru ca s-au auzit cazuri in care oameni nevinovati au stat in inchisoare.

| siriusblack98 a răspuns:

Sunt dezagreabili.Dar sa nu uitam de faza ca mai sunt si cazuri cand respectiva minora vrea asta...Adica sunt si cazuri d-astea cand ea doreste sa descopere lucruri noi.

| MskDesign a răspuns:

Sunt oameni cu probleme foarte mari care ar trebui categorisiti in codul penal precum crima.

| Lawliet14 a răspuns:

Cati pedofili crezi ca sunt in Romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castrati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine introducerea pedepsei capitale pentru asemenea oameni nu e o idee rea...

| Happyjump a răspuns:

Nu cred ca cineva cat de cat normal la cap ar avea o parere buna. N-ar trebui inchisi, le da câțiva ani si scapă, mai bine ii decapiteaza si pe ei si pe toti nebunii din stat.

| iSwag a răspuns:

Eu le-as smulge unghiile cu un cleste una cate una.

| Ezeru a răspuns:

Sunt de acord cu tine, dar am o intrebare la afirmatia ta. Ai putina teama ce se manifesta prin ura? sau pur si simplu urasti genul acesta de persoane?

| SuntFataInPlm explică (pentru Ezeru):

Este si putina teama, dar mai mult eu ii urasc, am vazut multe cazuri si eu nu inteleg ce poate vedea un barbat de 40 de la ani la copila de 15 ani, incat sa o violeze. Au probleme psihice. Trebuie decapitati, sunt prea multi.

| PogChamp a răspuns:

Cati luptatori cu tastatura, toti faceti amenintari dar majoritatea nu sunteti in stare sa omorati un animal sa va faceti de mancare, dupa spamand diverse threaduri "meat is murder" si ca oamenii au fost facuti sa fie vegetarieni in timp ce va infulecati cartofii prajiti de la localul din colt prajiti in untura. Cat despre intrebare, mi-e indiferent avand in vedere ca am un sentiment de dezgust si pentru pedofili cat si pentru copii, fiind doar intrigat de ce cuiva i-ar placea sa molesteze o piticanie enervanta rezultata din inconstienta a 2 cretini.

| Meez a răspuns:

Omorî*
Sunt de acord, doar că eu i-aş arde şi le-aş da la canibali să mânce. ^_^

| Ralucaa69 a răspuns:

De acord cu tine. Sunt niste ciudati.

| kiduuuuuu a răspuns:

Nici eu nu-i suport... Oricum sunt de parere ca pedofilii nu au succes cu femei de varsta lor si incearca la copii care nu au nici o sursa de venit oferindule 50-100 ron. Parerea mea este ca sunt cu probleme mintale foarte grave si ar trebui sa fie transati si dupa sare pe răni.