| sL0boz a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul anal? Cum vi se pare voua? Mie nu stiu mi se pare ciudat sa o bagi in gaura pe unde iese.winking dar daca fata este curata si nu e prostituata dc nu?
Fetele ce parere au?winking

6 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Nici unu de aci care a raspuns, nu are habar de ce vb laughing

| anaservic a răspuns:

E extrem de scarbos. si sunt de acord cu tine, anusul nu a fost dat pentru sex ci pentru eliminarea materiilor fecale. pentru barbati poate fi o experienta mai mult decat placuta, insa pentru fete e f dureros.

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Nu o sa fiu niciodata de acord cu sexul anal!

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Eh,nu imi place ce aud in orice caz,uite sunt multe fete ce prefera sexul anal,de ce? sunt atatea motive tongue Pai nu este o diferenta intre o prostituata si o fata curata, tot acelasi anus il are, dar depinde cat de sparta e ma refer! O prostituata iti dai seama deja e obisnuita dar una curata cum spui tu in fine simte mai multa durere decat placere tonguetongue fiecare unde-i place

| bondaru18 a răspuns:

Fiecare cum (Poate)hee hee

| mittityka a răspuns:

Dureroshappy