| Just4Joker075 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? ati practica cu un baiat / fata daca ar fi sau n-ar fi iubita/iubitul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca o sa ma considerati inchisa la mine, eu cred ca sexul oral este o injosire pentru ambii parteneri.

| Drolja a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact, cei care fac aşa ceva nu pot fi asemuiţi decât cu acei câini care când se întâlnesc îşi adulmecă fundurile. Scârbos, degradat!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand ai sa fii si tu mai matur si ai sa ai o relatie cat de cat serioasa ai sa vezi ca sexul oral e ceva normal nicidecum un tabu

| Ottakringer a răspuns:

Daca se respecta igiena e foarte placut si va destinge foarte mult atmosfera happy

| Just4Joker075 explică:

A incercat cineva asa ceva?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Just4Joker075):

Ti-as putea raspunde printr-o intrebare formulata cam asa : Cati sunt aceia care nu au practicat sexul oral o singura data macar? Te pot asigura ca sexul oral facut in conditii de igiena impecabila reprezinta o desfatare iar simtamintele provocate ambilor parteneri sunt absolut minunate.

| bogdanForever a răspuns:

Este absolut normal!

| xxxDennisDennisxxx a răspuns:

Evident ca da, daca este partenera stabila, iar daca este stabila, clar este si o fata curata