| ÄnCüTzZäCöÖLL a întrebat:

Ce pot face ca sa-l uit pe fostul meu iubit? Eu intr-un fel inca il iubesc dar el nu pe mine... AJUTOR!

3 răspunsuri:
| Lady2012 a răspuns:

Si eu trec prin asta :X dar sa stii ca am gasit altu care ma face mai fericita decit fostul...si alaturi de el il uit... Asa ca gasesti si tu pe cineva mai bun decit fostul si bucurate de fiecare moment alaturi de el! :*

| AnnMarie15 a răspuns (pentru Lady2012):

Mmm...sincera sa fiu eu am fost cu un tip 2 ani.si am constatat ca a fost o prostie si desi in majoritatea timpului simt ca il detest.am unele momente in care stau si ma gandesc la trecut si mi se face dor de el. El nu mai tine la mine nici nu cred ca a tinut vreodata.dar eu am reusit sa trec peste mi-am facut un alt prieten, cu care sa-mi ocup ca sa spun asa timpul, adica iesim impreuna vorbim pe Messenger la telefon si l-am uitat pe fostul, si de asemenea incerc sa nu ma atasez de actualul pentru ca baietii nu merita ca o fata sa tina la ei.Pentru tine as avea doua solutii: 1.Iti faci un prieten care sa iti placa si daca e un tip ok poti sa tii la el si vei vedea ca incet incet il vei uita pe fostul. 2.Iti petreci timpul cu mai multi tipi fara sa ai o relatie serioasa, nu pui sentiment deci nu ai cum sa suferi. happy Si cred eu ca il vei uita pe fostul tau prieten.
In continuare ce pot sa iti urez. mult succes, sper sa se rezolve si sa fii fericitahappy Si ca sfat: NU pune foarte mult suflet in nici o relatie pentru ca tot tu vei avea de suferit (asta este din proprie experientalaughing ). Sper ca te-am ajutat:*

| yourgirl a răspuns:

Eu sunt in aceeasi situatzie... tu ar trebui sa-ti gasesht un iubit care sa te ajute sa l uiti pe fostul