| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am nevoie de ajutor, ce trebuie sa fac ca fata sa uite de fostul ei iubit daca mai are sentimente fata de el? cum trebuie sa procedez ca ea sa fie cu mine? ca o iubesc ft mult, actiiuni? multumesc anticipat.

17 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Degeaba iti place tie de ea daca ei nu ii place de tine!

| viorel170295 a răspuns (pentru unknownn):

Ei ii place de mine, singura a spus aceasta

| unknownn a răspuns (pentru viorel170295):

Pai trebuie sa o faci sa uite de el atunci cand e in preajma ta, pentru asta ar trebui sa faci sa se simta cu tine mai bine decat s-a simtit cu fostul

| viorel170295 a răspuns (pentru unknownn):

Pai cum sa o fac sa uite? doar asta la mine era intrebarea principala happy

| unknownn a răspuns (pentru viorel170295):

Pai simplu frate, daca te iubeste si se simte bine in preajma ta si o faci sa uita de griji atunci o sa o faci sa il uite.

| Încrucişătorul a răspuns:

E fraiera sau incearca sa-si bata joc de tine?
Oricum, daca nu merge relatia, scoate-o din cui.

| viorel170295 a răspuns (pentru Încrucişătorul):

Nu este ea fraiera, si nu-si bate joc de mine, doar nu stie ce sa faca

| Încrucişătorul a răspuns (pentru viorel170295):

Atunci sa treaca de momentul asta.
"Fato: ori el ori eu. Alege, nu-s prost sa-mi irosesc timpul."

| viorel170295 a răspuns (pentru Încrucişătorul):

Asa varianta nu va merge cu ea, deoarece va alege varinata neutra

| Încrucişătorul a răspuns (pentru viorel170295):

Atunci fa ca plumbul si spune-i ca nu o mai doresti daca e atat de imatura incat nu poate sa decida.
50% sanse sa se-ntoarca la tine. Daca nu, macar ai evitat o drama care ar fi putut sa te marcheza MAI RAU pe tine decat pe ea.

| neutrino a răspuns:

Toata viata barbatul alearga dupa femeia draga si niciodata nu stie care este cea mai buna cale sa-i fie pe plac. Daca stii ce inseamna sa curtezi o fata, e timpul sa o faci. Succes si rabdare.

| dragos9234 a răspuns:

Trebuie sa astepti, sentimentele dispar cu timpul.

| oOSaritaOo a răspuns:

Bună. Deci cel mai bine ar fi să fi alături de ea şi, chiar dacă nu-ţi va plăcea, întreb-o despre fostul, vorbeşte cu ea, fă-o să râdă puţin, întreab-o dacă e bine atunci când o vezi că stă singură sau e supărată... bagă-te în seamă cu ea.

| Kennziiie a răspuns:

Daca ea încă are sentimente pentru el, înseamnă că l-a iubit enorm, şi chestia asta nu se uită peste noapte! Încearca sa-i fii alaturi în primul rând!:d

| Painkeeper a răspuns:

Ar trebui sa ii faci un cadou foarte frumos, cum ar fi un ursulet mare de plus pe care sa scrie : "Te iubesc din inima!"

| viorel170295 a răspuns (pentru Painkeeper):

Ideea este buna, insa aceasta ar ajuta?

| Painkeeper a răspuns (pentru viorel170295):

Uneori fetele au nevoie de afactiune.De exemplu daca ii faci un cadou siropos ea va zice: "-Ce imi petreceam timpul cu ala? Aici e un baiat dragut care ma iubeste.". Daca ipoteza asta nu merge inseamna ca e dificila.Scoate-o la plimbari prin parc, la filme, spune-i cat de mult o iubesti, complimenteaz-o.Chesti de-astea.