| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am nevoie de ajutor, ce trebuie sa fac ca fata sa uite de fostul ei iubit daca mai are sentimente fata de el? cum trebuie sa procedez ca ea sa fie cu mine? ca o iubesc ft mult, actiiuni? multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| LittleEndian a răspuns:

Incearca sa faci in asa fel incat sa fii mereu in preajma ei. Cand are nevoie de ajutor, fii primul care ii sare in cale. Inveseleste-o atunci cand e trista. Trimite-i un link amuzant de pe youtube. Scoate-o la plimbare, cumpara-i ciocolata laughing gesturi mici, prin care ii acorzi atentie. Dar nu o sufoca. Nu va functiona din prima, ca n-ai cum sa ii stergi cu buretele amintirile. Dar daca e fata desteapta, la un moment dat o sa observe ca cel care i-a fost alaturi cand a avut nevoie i-ai fost TU, nu fostul happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu poti face nimic pentru ca cineva sa-si uite trecutul si iubirile. Tot la fel, nu poti face nimic pentru ca cineva sa te iubeasca la comanda ta.

| dragos9234 a răspuns:

Arata-i ca o iubesti.Restul va veni de la sine.

| Adela_Muntean_1997 a răspuns:

Cheamo spunandu-i ca vrei sa-i zici ceva important care o va ajuta.cheamo noaptea cand vine prindeo si f...o.